Продаж сходів

Можливе виготовлення сходів з бука і дуба.

Опис деревини бука:
В основному бук застосовується у виробництві сходів, використовується як цільноклеєна деревина, так і зрощена.
Ще бук використовується у виготовленні меблів для твердих і часто використовуваних поверхонь: переважно дитячої, для офісних меблів в громадських місцях.
Зовні ж деревина бука має жовтувато-червоний відтінок, який з часом набуває рожево-коричневий колір. Деревина бука біла і щільна, важка, стійка до вологості, добре і легко полірується.

Бук є 3-х видів:

- Бук цільний – самий якісний варіант бука, так як сходинка склеєна з цілісних довгих ламелей, однорідних по структурі і волокнах. В середньому на сходинку йде 4-5 таких клеєних ламелей. Називають «бук цільний» так як візуально виглядає як цільна деревина. Замовляють зазвичай, якщо хочуть підкреслити «цілісність дерева» із обробкою в безбарвному лаку. Або якщо вимоги, щоб обраний барвник ідеально гладко відбився на щаблі (без будь-яких перепадів).

 

- Бук зрощений – більш дешевий варіант, так як сходинка склеєна з дрібних деревинок (під паркетінку), однорідних по структурі і волокнах. В середньому на сходинку йде 20-25 таких клеєних деревинок. Замовляють зазвичай, якщо хочуть трошки заощадити. Найчастіше замовляють в обробці «лак безбарвний» або «лак з тонуванням».

 

 

- Бук серцевина – найдешевший і затребуваний варіант бука. Щабель склеєна з дрібних деревинок (під паркетінку), не однорідних по структурі і волокнах. В середньому на сходинку йде 20-25 таких клеєних деревинок. Візуально виглядає як строката «жива» сходинка(з перепадами по структурі, по відтінках і т.д.) Це вважається бук середньої категорії (хоча за якістю деревини не гірше «цільного»). Замовляють зазвичай, якщо хочуть реально заощадити (не на шкоду якості деревини), або якщо даний тип ідеально підходить під підлогу, двері (і т.д.), або якщо замовляють з обробкою «лак + тонування» (наприклад, під колір «венге» або «червоне дерево»), або якщо йдеться про самостійну обробку (тому що даний тип бука завод не лакує і не тонує).

Подивитися візуальну відмінність типів бука можна і на готових об'єктах у фотогалереї.

Ознайомитися з повним переліком цін можете скачавши прайс на сходинкиСКАЧАТИ.


 

Будь-які сходинки (будь-якого розміру, з різними дод. фасками) – під замовлення (від 4-х днів до 1,5 місяця, в залежності від рівня обробки і коефіцієнта нестандарту).

Якщо прямі сходинки стандартного розміру (наприклад, 900х300, або 1000х300) і без лакування - термін очікування - до 5-ти днів (з дня передоплати).
Якщо забіжні сходинки (або нестандартного розміру) в лаку безбарвному - термін очікування близько 1 місяця (з дня передоплати).
Якщо сходинки в кольорі (лак + тонування) - термін очікування до 1,5 місяця (з дня передоплати).


 

Сходинки з дерева мають природний вигляд і передають тепло природи. А так же сходинки з дуба або бука про слугують Вам довгі роки.

Цвета слупеней из дерева

Цвета слупеней из дерева

Цвета слупеней из дерева

 

 

 

Можливе виготовлення сходів з дуба.
Ознайомитися з цінами можете скачавши прайс на сходиСКАЧАТИ
Повний прайс-лист на сходи з букуСКАЧАТИ.