Монтаж сходів

Інструкція

    

(натисніть на фотографію для збільшення)

Збірка модульних сходів (монтаж сходів) починається зверху. Кріпимо фінішний модуль до балки перекриття - з урахуванням всіх відступів, які безпосередньо залежать від обраної ширини сходинки, обраної висоти підйому сходинки й параметрів перекриття підлоги.

Вибудовуємо косоури модульних сходів потрібної траєкторії, згідно з кресленнями-орієнтирам і з’єднуємо їх між собою, але не повністю, оскільки траєкторія конструкції приблизна і буде ще регулюватися при монтажі сходів. У потрібних місцях, згідно з кресленнями, під косоури встановлюємо опори, які входять в косоур через опорну муфту. Опори на першому етапі не кріпляться до підлоги, оскільки остаточне місце їх розташування буде відомо після встановлення сходинок.

Після того як косоури зібрані і з'єднані між собою, а верхній косоур прикріплений до перекриття в місці і на висоті запропонованої кресленнями-орієнтирами, починаємо накидати сходи. Сходинки встановлюються, починаючи з верхнього косоура. При монтажі сходів регулюється траєкторія і напрям косоурів, особливо якщо сходи не прямі. Також, при монтажі сходів регулюється висота сходів. По мірі установки сходів затискаються косоури. (Косоур має 6 точок затиску - чотири внутрішніх і два зовнішніх).

Коли ми підходимо до монтажу нижньої сходинки, ми вже напевно знаємо де буде розташований нижній косоур, якщо всі попередні етапи конструювання були виконані без помилок, то розташування нижнього косоура повинне збігтися з його розташуванням на кресленнях-орієнтирах. Прикріплюємо косоур до підлоги за допомогою анкерів і прикручуємо останню сходину. Після того як всі сходини встановлені, косоури - виставляємо по вертикалі опори і регулюємо їх висоту за допомогою розсувної опорної муфти, тим самим виводимо в рівень площину ступенів.

Використовувані матеріали:

Саморіз для крівлі 4,8 мм х 35 мм, анкера (болти).

Використовуваний інструмент:

Шуруповерт з насадками під хрест і шестигранник, рівень, дриль (з усіма типами сверл), молоток, молот, ключі.

Комплектація модулів:

По 4 внутрішніх болта (всередині кожного модуля) + по 2 штифта на кожен модуль (в середньому). Також в комплект входять пластикові заглушки (потрібного розміру), які закривають отвір модуля (варіанти по кольорам - сірі або чорні).


Послуги з монтажу - за окрему плату (за домовленістю з майстрами). У середньому це становить 30-50% від матеріалів (в залежності від складності робіт і різних нюансів по конкретному об'єкту).